Witamy serdecznie w Republice Róż,


MIEJSCA PARKINGOWE !
Informujemy, że miejsca parkingowe dostępne są na na parkingu biurowca przy ulicy Za Bramką, a dla wszystkich naszych klientów pierwsza godzina parkowania GRATIS - zapytaj kelnerki o szczegóły. 

Republika Róż jest partnerem Klubu Kobiet Przedsiębiorczych. Dla klubowiczek przygotowaliśmy zniżkę 15 % na zamówienia z menu, za okazaniem karty klubowej.
http://www.klubkp.pl/

Zapraszamy do odnalezienia swojego miejsca w 3 odmiennych salach o niepowtarzalnym klimacie lub sezonowym ogródku pod markizami:

SALA ORGANIC, czyli salon śniadaniowy (czynny już od 9.00 rano) to jasne wnętrze, od rana wypełnione słońcem, doskonale nadające się do nabrania sił na cały dzień podczas pożywnego śniadania, opartych na świeżych, organicznych produktach. Naszym specjałem są zestawy śniadaniowe, do których serwujemy domowe konfitury, świeżo wypiekane croissanty, ekologiczne napoje czy soki z wyciskanych owoców i warzyw.
SALA  RÓŻANA serce kawiarni w której najwięcej się dzieje. Wnętrze przepełnione kwiatami w którym doskonale czują się nie tylko kobiety. Znajdujący się bar umożliwia łatwe zapoznanie się z naszym specjalnym menu w szczególności ze słodkościami wypiekanymi w naszej kawiarni.
SALA KLUBOWA w dolnej części kawiarni ma typowo męski charakter, idealny na spotkania biznesowe jak i przyjacielskie wieczory.
OGRÓDEK LETNI to sześć uroczych stolików ustawionych pod markizą chroniącą w słoneczne dni przed upałem, a w słotne przed deszczem. Z otoczonego zielenią ogródka rozciąga się widok na plac Kolegiacki. Jest to miejscie gdzie w spokoju można zapalić papierosa, a w chłodniejsze wieczory otulić się kocem i rozkoszować pięknym sąsiedztwem.

Atuty lokalu:
* Śniadania już od 9.00 rano                       
* Telefoniczna rezerwacja stolika
* Akceptacja kart płatniczych
* Przewijak dla najmłodszych /w toalecie damskiej/
* Wi-Fi (login i haslo dostepne u kelnerów)
* Klimatyzacja we wszytkich trzech salach
* Rampa dla osób niepełnosprawnych
* Toaleta dla niepełnosprawnych
* Oddzielne nagłośnienie sali Klubowej + rzutnik multimedialny i ekran
* Niepowtarzalna atmosfera i odmienność każdej Sali

Dodatkowe atuty:
* Catering
* Organizacja przyjęć okolicznościowych i bankietów
* Możliwość zamówienia śniadani czy lunchu na wynos
* Możliwość zamówienia tortów okolicznościowych, muffinów i innych ciast z naszej karty i nie tylko...